İnteraktif Uygulamalar

Ultra Signage sahip olduğu benzersiz yazılım teknolojisi ile hem dokunmatik ekranlarda hem de klasik dijital ekranlarda içeriklerinizi yayınlamanıza olanak sağlar. İnteraktif ekranların sahip olduğu dokunmatik yeteneklerle %100 entegre çalışabilen Ultra Signage; form doldurma, yön tarifi, dijital dokunmatik oyunlar, harita üzerinden yer belirleme gibi sınırsız uygulama desteğine entegre olabilmektedir.

Ultra Signage ile;

Çoklu Dokunmatik Desteği
Ultra Signage yazılımının yeteneklerini kullanarak, ekranlarınızda bulunan çoklu dokunmatik desteği ile içeriklerinizi interaktif bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Gelişmiş Entegrasyon
Neredeyse tüm yazılım dillerine ve dosya tiplerine entegre olabilen Ultra Signage yazılımı sayesinde “İnteraktif içeriklerinizi ve uygulamalarınızı” dokunmatik ekranlarda kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Etkileşimi Artırın
İnteraktif oyunlar ve uygulamalar ile AVM’lerde, üniversitelerde veya kamuya açık olan noktalarda dijital ekranlarınız üzerinden kullanıcı etkileşimini artırabilir, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinizi kolayca hayata geçirebilirsiniz.