Hizmetler

Digital Signage

Labrus, geliştirdiği digital signage hizmeti “Ultra Signage” ile bu alandaki ihtiyaçlarınızı platform bağımsız olarak karşılar. Kolay ve basit arayüzü sayesinde içerik yönetimini kolaylaştırır. Sunduğu bulut medya kütüphanesi ve zengin medya desteği sayesinde içerik üretiminizi daha zengin hale getirir. Web tabanlı yönetim ve planlama özellikleri rakiplerinizden farklılaşmanıza olanak sağlar.

İçerik Üretim Desteği

Labrus, işletmenizin global rekabet ortamında başarıya ulaşabilmesi için stratejik kararlarınızı destekleyen, size özel içerik üretimi ile işletme verimliliğinizi maksimum oranda artırmak için gerekli olan organik ve fonksiyonel çözümler sunar. Bu yenilikçi ve işlevsel çözümleri; farklı sektörler için ürettiği özgün görsel ve video içerikler ile konusunda uzmanlaşmış, profesyonel kadrosuyla sizi, işinize en uygun içerik çözümleri ile buluşturan yetkin bir iş ortağıdır.

Teknik Destek

Labrus, ihtiyaçlarınıza "ürün, marka ve platform bağımsız" hizmet ve çözümler üreterek markanız için büyük bir değer yaratır. İhtiyaç duyduğunuz teknik desteğe müşteri hizmetlerimiz üzerinden “7/24” erişebilmenizi sağlar. Gerekli durumlarda donanım ve yazılım sorunlarınıza yerinde müdahale eder.

Entegrasyon

Labrus, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışını, uluslararası standartlara uygun bir biçimde tanımlayarak; ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak son teknolojilerle geliştirir ve sunar.

IT Danışmanlık

Labrus, yüksek teknolojiye dayalı uygulama geliştirme platformlarını ve global standartları kullanarak, yüksek performanslı ve etkin yazılımlar sunmak için; JAVA, C, C++, C#, Visual Basic, ASP, ASP.NET ve PHP başta olmak üzere birçok farklı dil ve teknolojilerle uygulama geliştirmektedir. Aynı zamanda, farklı sistemler üzerindeki uygulamaların birebir entegrasyonunu yaparak, platform bağımsız bir şekilde; her türlü talep ve ihtiyacınıza uygun uçtan uca çözümler sunar.

Eğitim Desteği

Labrus, bilgi teknolojilerini uygulanabilir kılmayı, farklı becerileri bir araya getirerek kesintisiz hizmet ve çözümler sunmayı ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı hedefler. İhtiyacınız olan ürün ve hizmet grubuna ait eğitim desteğini hem online hem de yerinde hizmetle kapsamlı bir şekilde karşılar.