Hakkımızda

Şirketinize veya kurumunuza özel sorunları, özel ve hızlı yazılım çözümlerimiz ile ortadan kaldırarak, işinizi güvenle geleceğe taşıyoruz.

2000 yılından bu yana artan deneyimlerimizle, dijitalleşen dünyanın ihtiyaçlarını analiz ederek iş ortaklarımıza ve yer aldıkları sektörlere özel yazılımlar ve kapsayıcı hizmetler içeren uçtan uca çözümler üretmekteyiz.

2012 yılı itibariyle, Digital Signage alanında ihtiyaçların ötesinde getirdiğimiz yeniliklerle; bulut tabanlı, multi-platform “Ultra Signage” yazılım çözümü ile sektöre yön vermekteyiz.

Geliştirdiğimiz sistem ile kurum ve şirketlerde dijital bir dönüşüm yaratarak 3. parti uygulama desteği ile katma değerli hizmetler sunmaktayız.

Neler Yaparız?

Analiz ve takibi büyük bir ustalıkla yaparak işinize uygun gerekli çözümler için yazılımlar üretmekteyiz. Kurumsal TV, dijital bilgi ekranları, bilgilendirme ve yönlendirme gibi yeni nesil sistemler için çeşitli alanlarda, kapsayıcı anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Teknolojiyi yalnızca kullanmak ile kalmayıp, teknolojiye dokunarak geliştirdiğimiz yazılımlar ile sürekli gelişen, kalıcı çözümler sunuyoruz.

Yeni nesil dijital sistemler için çeşitli sektörlerde lider konumdaki kurum ve şirketlere hizmet vermekteyiz.

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimiz bizim hakkımızda neler söyledi.